Msze święte w niedziele: 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 16.00. W tygodniu o godz. 8.00 i 18.00. W sobotę Eucharystia z liturgii dnia: godz. 8.00, i z liturgii niedzielnej: godz. 18.00. Niedzielna modlitwa różańcowa poszczególnych Kół Żywego Różańca: w kościele o godz. 9.00. Nabożeństwa majowe codziennie przed Mszą św. o godz. 7.45, i po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. o godz. 16.00.   

1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.    I też przypada Dzień Matki. 

2. W naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy również Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej, o godz. 12.30.   

3 We czwartek, 30 maja.  Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. W związku z tym prosimy o przygotowanie czterech ołtarzy, na trasie procesji, którą rozpoczniemy po Mszy świętej o godz. 11.00.  Chodzi o całą ulicę Rajską i część ulicy św. Jana Chrzciciela.   

Każdy z czterech ołtarzy - będzie reprezentować mieszkańców poszczególnych miejscowości -  naszej wspólnoty parafialnej. Parafianie z danej  społeczności  stają się odpowiedzialni za swój ołtarz.

Pierwszy ołtarz będzie w głównej bramie cmentarza, i reprezentować będzie mieszkańców Korzkwi i Prądnika Korzkiewskiego. Drugi ołtarz przy kapliczce Matki Bożej z Lourdes -  mieszkańców Grębynic i Owczar. 

Trzeci ołtarz, przy wjeździe na posesję państwa Wardęga - reprezentować będzie mieszkańców Brzozówki i Przybysławic. Czwarty ołtarz zostanie usytuowany  przy wjeździe na plebanię, przygotują go mieszkańcy Garliczki - Chochołu  i Januszowic.   

4. W związku z uroczystością Bożego Ciała, bardzo zapraszamy dzieci pierwszokomunijne do udziału w procesji, dzieci z klas czwartych, oraz najmłodsze dzieci do sypania kwiatków przed Jezusem Eucharystycznym. 

5. Oczywiście, Drodzy parafianie, prosimy was o to, abyśmy jak najgodniej i ze czcią przeżyli ten czas eucharystycznego świętowania. Niechaj zostaną użyte wszystkie nasze chorągwie i feretrony. Zachęcamy do ubrania swoich strojów regionalnych. A sama procesja niechaj stanie się aktem naszego wyznawania wiary i uwielbienia Boga w Trójcy Jedynego, w Misterium Jezusa Chrystusa!    W Boże Ciało Mszy świętej o godz. 16.00 nie bedzie.   

6. Od piątku, 31 maja, będziemy przeżywać Oktawę Bożego Ciała. I procesja wokół kościoła, śpiewając Litanię Loretańską, a od soboty Litanię do Serca Pana Jezusa. 

7. W piątek o godz. 18.00 Msza święta w intencji mieszkańców Korzkwi i Prądnika Korzkiewskiego, w sobotę za mieszkańców Garliczki - Chochół, a w niedzielę o godz. 16.00: w intencji mieszkańców Przybysławic. W następny poniedziałek, 3 czerwca, w intencji Owczar, we wtorek za Januszowice, we środę za Grębynice, a we czwartek, na zakończenie Oktawy Bożego Ciała, za Brzozówkę. W te dni Oktawy, szczególnie zapraszamy tych mieszkańców, w których intencji jest Najświętsza Eucharystia. Niechaj nie zabraknie z  tych miejscowości dzieci pierwszokomunijnych, dzieci najmłodszych, by obficie sypały kwiatki, przed Panem Jezusem. 

8. W sobotę, 6 czerwca, nabożeństwo do Niepokalanego Serca Matki Najświętszej: godz. 7.00 - adoracja Najświętszego sakramentu, 7.30 - Różaniec i Eucharystia - godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy. 

9. Spotkanie ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10.00.  

10.. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest w przedsionku kościoła.

11. I z serca dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej. 

12. Życząc sobie dobrego tygodnia przyjmijmy Boże Błogosławieństwo.