Msze święte w niedziele: 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 16.00. W tygodniu o godz. 8.00 i 18.00. W sobotę Eucharystia z liturgii dnia: godz. 8.00, i z liturgii niedzielnej: godz. 18.00. Niedzielna modlitwa różańcowa poszczególnych Kół Żywego Różańca: w kościele o godz. 9.00. 

Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechswiata  

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 8.00 i  18.00. 

W sobotę spotkanie ministrantów i lektorów o godz. 10.00, w sali parafialnej. 

W sobotę kończymy roki liturgiczny 2023/2024. I Wieczorną Mszą świętą rozpopczniemy Adwent. I pierwsza niedziela Adwenu jest niedzielą adoracji Najświętszego Sakramentu.

Rodzice i dzieci pierwszokomunijne mają spotkanie na Eucharystii o godzinie 11.00. 

Z serca dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.

Kochana Współnoto naszej Korzkiewskiej Parafii! Za tydzień, pierwsza niedziela miesiąca i jest to również niedziela tacy inwestycyjnej. Chciałym Was serdzecznie prosić o to, abyśmy grudniową tacę inwestycyjną przeznaczyli na pomoc w budowie kościoła w Woli Zachariaszowskiej. Przypominam, że obszar terytorialny tejże parafii, a więc: Garlica Duchowna, część Garliczki, Górna Wieś i Wola Zachariaszowska, od 1386  do 2008 roku, stanowiły jedną parafię Korzkiew. Jak wiecie, co roku staramy się ich wspierać w tej budowie. A w tym czasie ma być tam montowana główna brama do kościoła.  W imieniu księdza proboszcza Michała Kowalskiego i całej wspólnoty parafialnej Matki Bożej Częstochowskiej w Woli Zachariaszowskiej z góry dziekuję za zrozumienie i hojnośc.

My, jako wspólnota parafialna,  jesteśmy już na ukończeniu wielkich remontów naszego kościołą. I nie mamy wobec nikogo żadnych zadłużeń czy zobowiązań finansowych. A jeżeli mamy jakieś długi, to jednynie wobec nas samych, jest to dług miłości Bożej i miłości bliźniego ( tak poucza nas św. Paweł, Apostoł).  

I  chcę też dzisiaj ogłosić osoby, które zostały wybrane do naszej Rady Parafoalnej.

1) Brzozówka - Józef Kwiecień i Miłosz Handzel;

2) Grębynice - Tomasz Knapik i Damian Krzaczyński;

3) Garliczka - Angelika Zabiegaj i Ryszard Kowalski;

4) Januszowice - Marta sadzik i Krzysztof Tomczyk;

5) Korzkiew - Agata Polakiewicz i Leszek Kotulski;

6) Owczary - Elżbieta Kotula i Jacek Sosnowski;

7) - Pradnik Korzkiewski - Agnieszka Spyrka i Czesław Szumiec;

8) Przybysławice - Grażyna Solasa i Wojciech Sieńko. Kadencja Rady Parafialnej jest wybierana na 4 lata. 

Działająca przy naszej Parafii Schola Acathis ogłasza nabór. Przesłuchania odbędą  się w dwa kolejne piątki: 29 listopada i 6 grudnia o godz. 19.30. Szczegóły w nasze gablocie parafialnej. 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia  w przedsionku kościoła. 

Życząc sobie dobrej niedzieli przyjmimy na ten tydzień Boże Błogosławieństwo.