Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek, wtorek i środę po Mszy Świętej o godzinie 18:00. Osoby pragnące zawrzeć Sakrament Małżeństwa prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Numer konta: 90 8600 0002 0010 0100 1023 0002

Chrzest

Sakrament chrztu sprawowany jest w naszej parafii w 1 niedzielę miesiąca, na Mszy św. o godz. 12.30. Rodzice i chrzestni zobowiązani są do uczestniczenia w katechezie przedchrzcielnej. Termin katechezy ustalany jest indywidualnie.

Małzeństwo

Sugerujemy, aby na samym początku zarezerwować w kancelarii termin planowanego ślubu nawet kilka miesięcy wcześniej, gdyż w niektórych okresach roku mogą wystąpić problemy z ustaleniem dogodnego dnia i godziny. Narzeczeni powinni zgłosić się do kancelarii przynajmniej 3 miesiące przed planowanym ślubem.

Pogrzeb

W celu uzyskania dokładnych informacji, prosimy o kontakt z kancelarią parafialną

Jakie dokumenty należy dostarczyć przed chrztem?

Jakie dokumenty są potrzebne do zawarcia sakramentu małżeństwa?

Logo parafii

Kontakt z parafią

Parafia pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Korzkwi ul. Jana Chrzciciela 11 32-088 Korzkiew [email protected] tel. 12 419 42 28